Prachy?...Sakra, já chci lásku! 39. díl – Konečně sami

30. července 2012 v 23:23 | Beatriz F. |  Prachy?...Sakra, já chci lásku!
Tak chtěla bych poděkovat všem, kteří pravidelně komentují (i těm, kteří komentují jen občas), ale i těm, kteří čtou, i když nezanechají komentář... Jsem ráda, že se vám ta povídka líbí, protože to vidím každý den na číslech návštěvnosti a čtenosti povídky... Jsem moc vděčná všem... Velké dík Dee a Jennifer Kaulitz, super holky a ještě lepší komenty, které mě hodně nutí psát dál a dál... A velký obdiv Ele, která dneska přelouskala všechny napsané díly a všchny je okomentovala... Mám email v mobilu a tolik pípnutí za jediný den jsem ani nečekala Smějící se...

Ráno jsem ucítila rty na tváři. Otevřela jsem oči a uviděla Toma.
"Spi, jenom jsem se chtěl rozloučit. Možná se uvidíme večer," zašeptal a opět mě obdařil polibkem.
"Nechoď," zaprosila jsem. Přitáhla jsem si ho blíže k sobě, vystrčila jsem jednu nohu z pod deky a objala ho s ní kolem kolen.
"Musím."
"Kolik je hodin?" zeptala jsem se ho, ale nechtěla jsem ho pustit.
"Bude sedm," řekl a sednul si ke mně na postel. Poodhrnul mi vlasy spadané do obličeje a usmál se.
"Ani jsem neslyšela budíka. Svlékni se a skoč zpátky do postele."
"Ne, ne. Musím. Užij si to tady."
"Napíšeš mi aspoň zprávu, když se budeš nudit?"
"Abys neměla plnou schránku jenom mých zpráv. Bude to hrozná nuda. Podepisování, domlouvání. Nic extra," povzdechl si.
"Vidíš, tak to tam nemusíš ani chodit. Nikam tě nepustím." Přitáhla jsem si ho ještě blíže.
"Počkej, budu mít zmačkanou košili," řekl, když spadl na postel.
"Tak dobře, pustím tě pod jednou podmínkou."
"Jakou?"
"Dáš mi velkou pusu na rozloučenou," ušklíbla jsem se.
"Tu bych ti dal i tak," zasmál se a přiblížil se ke mně. "Neunuď se tady," řekl ještě a odešel. Já se otočila, přikryla se dekou po hlavu a zase jsem propadla do říše snů.
Probudila jsem se kolem desáté. U recepce jsem se dozvěděla, že všechno, co jsem chtěla vidět, je strašně daleko. Nakonec jsem prošla to, kde jsme byli včera. Starbucks, chvilku jsem postávala pod London Eye a zírala na to, jak se otáčí. Na konec mojí malé procházky jsem se šla podívat na Westminster. Váhala jsem , jestli nejít těch pár metrů na Trafalgar, ale nechtěla jsem si nechat ujít tu příležitost být tam poprvé s Tomem. Na radu Georga jsem si zašla do lázní. Vykoupala jsem se ve vyhřívaném bazénu, nechala se na masírovat a také jsem si popovídala s pár ženami, které si užívaly stejné blaho jako já. Takže se mi konečně objevila možnost procvičit si angličtinu. Od té doby, co jsem na vysoké, jsem na cizí jazyky trochu dlabala, a přitom jsem v nich byla celkem dobrá. Uměla jsem dobře španělsky a trochu i francouzsky. Po pár hodinách v lázních jsem si už jenom vlezla na pokoj, pustila si televizi a sledovala pořady. A během jednoho takového jsem i usnula.
Během mého spánku jsem procitla pouze jednou a to, když se Tom vrátil a pomalu zalezl do postele. Přitiskl se ke mně a já se otočila čelem k němu. Políbila jsem ho nepřítomně na přivítanou a zabořila si hlavu do jeho krku. Nohu jsem si položila na jeho bok a spokojeně zase usnula.
A konečně nastal den, kdy mám Toma jenom pro sebe. Georg odjel ráno taxíkem na letiště a před chvílí poslal Tomovi zprávu, že dorazil do Berlína.
"Takže, už tě mám jenom pro sebe?" stiskla jsem jeho ruku. Oba jsme měli rukavice, ale i tak by jeho dotyk hřál více než nějaká umělá vlna. Šli jsme St. James parkem. Tom říkal, že je tam spousta veverek, tak jsem si v hotelu dala do kapsy pár oříšků z mističky.
"Ježiš, ta je tlustá," ukázala jsem na jednu, která šplhala po malém plůtku.
"Myslíš, že jí ten oříšek vážně chceš dát? Moc jí tím neprospěješ," zasmál se.
"Ty jsi hrozný," praštila jsem ho do ramene a nabídla jsem jí z ruky oříšek. Chytila mě kolem prstů a chvilku si ho očuchávala, ale nakonec si ho vzala a utekla s ním.
"Je rozkošná, že jo?" Podívala jsem se na Toma.
"Jo, dokonce vás mám i na mobilu." Natáhl ke mně ruku a ukázal mi fotku, kterou před chvílí vyfotil.
"Budeš jí muset smazat. Co kdyby to našla tvoje žena," posmutněla jsem. Nemohla jsem to ale dát najevo. On se znovu podíval na displej a potom mobil schoval.
"Neboj, nech to na mně," povzbudivě se usmál a dal mi ruku kolem ramen. Nakrmili jsme ještě pár veverek a pomalu se vydali k Buckinghamu, abychom stihli střídání stráží.
"Tak ti chlapi jsou alfa samci," zamumlala jsem si pro sebe.
"A uvědomuješ si, že jsi tady se mnou. Proč všechny ženský milují chlapi v u niformách. Vždyť to není ani trochu sexy. Navíc, oni nemají ani špetku citu v tom jejich hnusným britským ksicht," mávl rukou směrem k nim. Stoupla jsem si na špičky a políbila ho.
"Nežárli. Je to nezdravé. Jenom jsem podotkla, že se mi líbí. Chápeš? Oni se mi líbí a s tebou spím."
"A líbím se ti?" zeptal se.
'Kdyby jenom to,' pomyslela jsem si, ale před Tomem jsem jenom kývla.
Po pár dalších památkách a naprosto unavených nohách, jsme si konečně šli sednout někam na jídlo. Nechali jsme naše nohy odpočinout a taxíkem dojeli k obchodnímu centru Harrods.
"Co kupuješ mámě k Vánocům?" zeptala jsem se. Absolutně jsem nevěděla, co mám mámě koupit.
"Co mi padne pod ruku, nebo to ,co vybere Stella."
"Máš štěstí. Když nic nevyberu tady, půjdu ještě nakupovat s Emmou. Ta mi snad poradí."
"Co kdybych konečně prokázal svoje schopnosti kreativce a pomohl ti já?" Položil si ruce na hruď. S úsměvem jsem zakroutila hlavou.
"Šašku," otitulovala jsem ho.
"Mám radši Toma," opravil mě.
Z obchoďáku jsme odcházeli se spoustou tašek. To zase bude doma plno dárků pod stromečkem.
"To zase bude nadváha v letadle," oddychl si Tom, když jsme se s taškami doplazili na hotel a hodili je na malou pohovku v předpokoji. Svlékli jsme se z bund a i s čepicemi, rukavicemi a šálami je dali na věšáčky, aby alespoň trochu proschly.
"Měl si mně upozornit. Trochu bych se krotila."
"Není proč, budou Vánoce. Není důvod šetřit."
"Jo, dárky celé naší rodině přinese dárky Ježíšek jménem Tom."
"Tohle bych doma raději neříkal," zmínil se a lehl si unaveně na postel. Nechala jsem všechny tašky taškami a lehla si k němu. Podložil mi hlavu paží a přitáhl si mě k sobě. Dala jsem mu ruku kolem pasu a dala mu pusu na tvář.
"Děkuju," zašeptala jsem.
"V pohodě."
"Co by jsi řekl bazénu a masáži."
"Masáži? Bazén možná, ale na masáž se mi moc nechce. Většinou tam usnu a bez cigarety po spánku nedám ani ránu. Tvářil bych se jako kakabus"
"Myslela jsem masáž ode mně. Jako poděkování," zasmála jsem se.
"Dole jsem včera koupila nějaký olejíček a chtěla bych ho vyzkoušet. Máš rád vůni levandule?" Natáhla jsem se ke svému nočnímu stolku, abych mu ho mohla ukázat. Vzal si ho ode mně a čuchl si k němu.
"A nechceš mě namasírovat už teď?" zeptal se.
"Do bazénu nesmíš naolejovaný," upozornila jsem ho.
"A co se vysrat na nějaký podělaný bazén?" navrhl. Nesouhlasně jsem zavrtěla hlavou.
"Aspoň se budeš mít na co těšit," mrkla jsem na něj a šla si do koupelny pro plavky, které tam viseli od včerejška.
Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 31. července 2012 v 15:42 | Reagovat

Jééééééééééé :-* to byl prostě úžasněj díl   :D:D konečně Geo odjel a oni mají čas jenom pro sebe :-) Achjooo já se chci taky projít s Tomem po Londýně :-) jak Tom žárlil na toho vojáka :D:D Tsss nemá přece konkurenci :D:D a dárečky pro tu jejá povedenou rodinku jí koupil? :D:D Ježíšek Tom no to mě dostalo..:D:D:D
xD To je potvora ten Tom přeskočil by bazén a hned by chtěl masáž..:D ale dobře že se Sandra nedala a jde se do bazénu :D:D mohla by být v bazénu nějaká erotická chvilka že? :D:D

2 Beatriz F. Beatriz F. | Web | 31. července 2012 v 15:47 | Reagovat

[1]: Erotická chvilka určitě bude, ale do bazénu jí asi nedám, to by je stálo docela dost to čištění... Budu se snažit dodat fotky pokoje... Já bych se zase chtěla projít Paříží, město lásky ;-) Jako Tom s Daphné

3 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 31. července 2012 v 16:29 | Reagovat

No povím ti, že to byl trochu záhul přečíst tolik dílů, ale stálo to zato :) teď už si nenechám ujít ani jeden díl :-P
Takže Geo je ze scény a teď si můžou Londýn užívat ve dvou :D:Ddoufám, že nebude chybět nějaká ta romantika :D i když toho se nebojím :) bylo by skvělé, kdyby tihle dva prožili Vánoce spolu :) ale ať nepředbíhám a oni ať si užívaj Londýn :):D Ela

4 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 31. července 2012 v 16:29 | Reagovat

P.S. nevadilo by ti, kdybych tě přidala k nám do oblíbených stránek? :) Ela

5 Beatriz F. Beatriz F. | Web | 31. července 2012 v 16:31 | Reagovat

[4]: Bude mi jedině potešením :-D Taky si budu muset udělat seznam takových stránek, protože jich mám docela dost...

6 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 31. července 2012 v 16:48 | Reagovat

[5]: Hned tě jdu přidat :)

7 Leijla Kaulitz Leijla Kaulitz | Web | 31. července 2012 v 23:02 | Reagovat

ahoj rada ti spravim layout :-) na email mi pošli :
čo chceš do horného menu
čo chceš do welcom messages (uvitacia správa)
meno a heslo k blogu

8 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 1. srpna 2012 v 11:45 | Reagovat

Wááááááá! Dokonalosť! Nemám slov! Len už nech mu to povie! Aaa...už chcem aby si tak krááásne nádherne obaja navzájom vyznali lásku...Ech...asi chcem veľa čo? :D Už vidím Tomana ako pred ňou kľači a so slzami v očiach jej hovorí ako stráááášne ju miluje :-D :-D :-D
Tak určitééé :D A tá masáááž...jasne, Toman je nadržaný ako stepná koza :D Nie nie :D Musíš počkať :D Najprv sa pekne rozmočiť a ptm možte praktizovať "masáž" :D No...to bude erotikou nabitá masáž čoooo? ;-) Teším sa na ďalší dielik :)
PS: Ak by sa mi to nepáčilo, nekomentujem :D Ja som totižto nehorázne skúpa čo sa týka komentov! :) Ale TOTO sa nedá neokomentovať! :) Dokonalosť! :)

9 Beatriz F. Beatriz F. | E-mail | Web | 1. srpna 2012 v 22:43 | Reagovat

[8]: Díky, díky, díky :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama