Láska nebeská 34

23. října 2011 v 0:13 | Beatriz |  Láska nebeská
"Poznat? Mně?" vykulí na mně Tom oči. "A už jsi jí povídala jaké jsem hovado?" snaží se z toho udělat srandu.

"Nevynechala jsem jediný detail. Dokonce jsem jí popsala i to, jak mě vždy dokážeš odrovnat v posteli. Proč myslíš, že tě chce poznat," ušklíbnu se na něj. Snaží se můj obličej napodobit. Přiblíží se na pár milimetrů a políbí mě. "Vtipná jako vždy," řekne, když se ode mně oddálí, ale oči má stále zavřené. Po chvíli je otevře a oddálí se úplně, aby si mohl zase kousnout pizzy. "Žroute," okomentuji jeho počínání. "Anorektičko," vrátí mi s úsměvem. Otevřu pusu v úžasu a vykulím na něj oči. "Co si to dovoluješ?" vykřiknu posměšně, vytáhnu za zády polštářek z pohovky a praštím ho do břicha. On polštář pohotově chytí a přitáhne si mě k sobě za předloktí. Vášeň mu čiší z očí. Rychle se na sebe přisajeme rty a strháme ze sebe všechno oblečení.

31. března 2014
"Kam jdeš?" zašeptá Tom, když se ráno převalí na posteli a uvidí mě, jak se oblékám do trička. "Musím do práce. Máma mi volala, že někoho potřebuje na prodej letenek." "Mám jít s tebou?" promne si oči. "Ne, klidně spi. Do jedné jsem tady. Kdyby jsi potřeboval někam jít, tak zamkni a zapni alarm. Klíče i s číselným kódem ti nechám v kuchyni na lince," nahnu se k němu a dám mu pusu na tvář. Pootočí hlavu a nechá si dát pusu ještě na rty. "Budu na tebe čekat," slíbí mi. "Budu se těšit."

"Máš čas?" ozve se za přepážkou pro mně známý hlas. "Tome? Co tady děláš?" Jsem oravdu překvapená, že sem přijel. "Přinesl jsem ti oběd. Byli jsme s bráchou v mexické restauraci a já si řekl, že musíš mít určitě hlad. Tak jsem ti vzal jednu tortillu. Je docela velká. Já sám jsem jí jedl snad hodinu." Stáhnu roletu, která by měla všem říct, že tady nejsem a jsu s Tomem do baru. Sedneme si ke stolu, kde je u zdi velká sedačka s opěradlem na míru tak, aby pasovala ke stěně. Sednu si na ní a Tom hned vedle mě. Podívám se na tu obrovskou tortillu a přemýšlím, jak bych ji asi mohla jíst. Tom vezme vše do svých rukou. Zkušeně obmotá papírový ubrousek kolem tortilly a dá mi ji k puse. "Celkem jsem se bál, jestli tě tady ještě zastihnu," řekne. "Vlastně už bych teď měla končit. Zajdu za mamkou a řeknu jí, že odcházím," řeknu s plnou pusou. "Můžu jít s tebou? Rád bych ji poznal ještě před tím oficiálním setkáním." "Vážně tam chceš?" pozvednu obočí. "No jasně. Jenom mi musíš říct, kde se tady prodávají nějaké květiny," usměje se a kousne si do tortilly. "Dobrý den, budete si přát," přijde k nám číšník. "Já si dám espresso. A ty?" nadiktuje Tom svojí objednávku a podívá se na mě, abych i já nadiktovala svojí objednávku. "Café Latte s karamelovou příchutí. A ještě nám každému prosím přines jablečný džus. Tři deci," usměji se na něj.
S Tomem si povídáme o všem, co se nám ten den stalo. Ještě mi zbývá asi půlka tortilly, která je stejně velká jako jablečný závin. "Lanie, až tady skončíš, tak už můžeš domů," ozve se za Tomovými zády. Mamku jsem viděla, ale Tom se po ní otočil. Já jenom pokývu hlavou na znamení souhlasu. "Dobrý den," postaví se Tom před ní a natáhne k ní ruku. "Dobrý den. Vy musíte být Tom," ukáže na něj ukazováčkem levé ruky, kterou Tom nedrží a usmívá se na něj. "To jsem já. Moc mě těší, že Vás poznávám." "Jsem Ráquel. Matka Lanie, často o Vás mluví," podívají se oba na mně a já skloním pohled. "Neposadíte se s námi?" nabídne jí Tom. "Pokud nebudu rušit," mrkne po mně. "Ne, určitě ne. Sedni si." "A co vy tady vůbec děláte, Tome? Lan se nezmiňovala o tom, že přijedete." "Přiletěl jsem teprve včera. Řekl jsem si, že když máme oba dva volno, nebylo by špatné být spolu. Jsem tu, ale jenom na týden, poté letíme za rodinou do Evropy." "Tak co, kdyby jste pozítří přišli na večeři. Lanie se Vám jistě zmínila, že jsem Vás chtěla poznat." "Proč ne. Budu se moc těšit," usměje se na ní. Zřejmě si jí tím úsměvem získal. Jako mně. "Tak se nenechte rušit. Ještě mám nahoře práci. Budu se na vás těšit v úterý, řekněme v šest?" "Dobře. Budeme tam, mami," dám jí pusu na tvář. "Ale, ale, ale. Copak se to tady děje? Rodinné setkání? Jak sladké," pronese jízlivě Rose, která právě vstoupila do baru. "Alie, nedělej scény, ano?" snaží se ji uklidnit mamka. "Kdo tady dělá scény? Chce se mi jenom zvracet. Jak až ses musela ponížit, že chodíš s mým bývalým," podívá se na mně. Oči má plné nenávisti. "A pak na mně ještě zavoláš policii. To se přeci nedělá." "Já na tebe tu policii nezavolala. Mám alarm, který je sám upozornil. A ty jsi byla hloupá, když jsi chtěla zničit moje auto tam, kde je nejméně deset kamer," zkouším jí vymlouvat její ubohou teorii. "To určitě," sykne a do obličeje mi chrstne jablečný džus. Ani nevím, jestli byl můj, nebo Toma. Zase do čí, bylo to jediné, na co jsem pomyslela. Vykřikla jsem překvapením. Tom se rychle postavil a začal mi obličej utírat ubrousky. "Tak a dost! Tome, vy odvezte Lanie domů a ty," ukáže na Rosie prstem. "Ty pojď se mnou do kanceláře!" zvýší hlas. Tom sbalil tortillu, zaplatil u baru pití a ruku v ruce jsme odešli k mému autu. Toma jsem opět nechala řídit. A já, na těch pár minutek cesty k mému bytu usnula jako špalek.


Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Tazuma Tazuma | Web | 24. října 2011 v 21:32 | Reagovat

Ts, jak se divil.. :D Al ta Rose je fakt k... :D Vyhrstne ji do obličeje džus, to se nedělá :D

Al to víš že jo. Můžeš se těšit na jednu nebo dve verze na Halloween (tedy ovšem, jestli nám pude net.. jestli ne, asi to nepřežiju :D) Al pak bude následovat nová, samozřejme.. :D :D

2 Dee Dee | Web | 25. října 2011 v 18:40 | Reagovat

:D:D:D prej už si jí povídala jaké jsem hovado? :DDDD to je zabitý :D:D a pravdivý :D:D ooo trhání oblečení..:D tak to bylo hodně žhavý :D:D ááá Tom se snaží udělat dobrý dojem na tchýni :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama