Láska nebeská 32

16. října 2011 v 21:00 | Beatriz |  Láska nebeská
1. března 2014
"Už jste to viděli?" přijde Bill do jídelny s novinami. "Co přesně?" optá se Tom. "Jste na titulní straně. Nový pár - Tom Kaulitz a něžná blondýnka, si užívali romantické chvilky při západu Slunce na pláži v Santa Monice," přečte Bill dramaticky v novinách a hodí je na stůl, aby jsme se mohli podívat také.

Jak to, že jsme si nevšimli, že nás někdo fotí? Přímo na titulní straně byla fotka nás dvou ještě za západu Slunce. Drželi jsme se za ruce, stáli naproti sobě a Tom mi dával pusu na čelo, před námi běžel Jessy. Další fotka byla pořízena ze zadu. Měli jsme propletené ruce a něčemu jsme se smáli. Proto jsme si žádného fotografa nevšimli. Západ Slunce si fotilo spousta lidí. A to, že si někdo fotí nás, by mě vůbec nenapadlo. Tom na to kouká a po chvilce pronese: "Ale sluší nám to spolu, viď?" Nakloním hlavu, abych viděla fotky ze všech úhlů. "Není to špatné." "Málem bych zapomněl. David s námi chtěl mluvit. Po obědě bychom měli jet do studia. Volal ještě před tím, než jsem ty noviny viděl, takže chce zřejmě mluvit o tom," řekne Bill a odejde na gauč, kde si pustí televizi. "Budeš z toho mít průser?" podívám se na Toma. "Pochybuji. Jsem dost starý na vážný vztah. Nemá mi do toho co kecat. Spíš půjde o tebe. Budeš teď pod palbou novinářů. Vyhrabou na tebe i věci, které nejsou pravda. Budou hledat lidi, kteří tě nenávidí a budou ochotni na tebe povědět zlé věci." "Možná jim bude stačit, když se staví za Rosie. Až tohle uvidí, tak mě bude nenávidět." "Třeba to nebude až tak hrozné."

13. března 2014
"Ty děvko. Jak jsi to jen mohla udělat? Necítíš se ani trochu blbě. Nechce se ti ze sebe samé zvracet? Protože mně z tebe jo. Jak dlouho spolu jste?" začne na mě křičet Rose už ve dveřích. "Můžeš jít prosím dovnitř a neřvat tady na celý dům?" poprosím ji zdvořile. "Ale. Ať to klidně všichni vědí, jaká jsi mrcha. Aby si tady každý hlídal svého partnera před tebou," začne křičet ještě víc. Za kabát ji vtáhnu do bytu. "Prosím, nech si to vysvětlit," snažím se ji uklidnit. "Co chceš vysvětlovat? Prostě jsi mi přebrala přítele, kterého jsem měla ráda. Vyspala jsi se s ním v ten samý den, kdy jsme spolu spali my?" "Ros, přestaň. Nevíš o čem mluvíš." "Já to vím moc dobře. Kazíš mi celý můj život od té doby, co jsi se narodila. Rodiče si myslí, jak jsi dokonalá. Přitom jsi jenom nula, která mi sebrala všechny moje sny. Nenávidím tě, Virginie!" zakřičí a odejde z mého bytu. Nezapomene silně bouchnout dveřmi. Zakryji si dlaněmi obličeji a jdu si sednout do obýváku. Po tvářích mi začnou stékat slzy. Po pár minutách se hlasitě ozve alarm na klíčích od mého auta. Rychle popadnu klíče od bytu i od Porsche, obuji si boty a běžím do garáží.
"Panebože," zanaříkám, když se podívám na své auto. Vzpomenu si na to, jak bylo dokonalé, než ho moje sestra celé dokola objela klíčem a na karoserii vyryla celkem stručně a jasně: 'DĚVKO!,' a všechny pneumatiky jsou píchlé. Uvědomím si, že za chvíli tady bude policie. Můj alarm je napojený na NYPD. (New York Police Department) Nemůžu to přeci na Rosie říct. Nenávidí mě, ale je to pořád moje sestra.

"Opravdu si nevzpomenete, kdo mi mohl mít motiv, aby Vám tohle udělat?" zeptá se mě poručík Blake. V ruce má notýsek se zápisky. "Opravdu nemám tušení, kdo to mohl udělat," přesvědčuji ho. "Vypadá to, že to udělal někdo ze žárlivosti. Nejspíše žena. Opravdu si nevzpomenete na nějakou ženu, která by vás mohla nenávidět?" Chvilku přemýšlím nad odpovědí. "Ne," řeknu nakonec. "Dobře, kdyby jste si vzpomněla na něco, někoho, tak mi dejte vědět. Máme kazetu z videokamery. Takže se Vám potom ozveme, pokud něco zjistíme," řekne a já se zarazím. Zhluboka se nadechnu. Na to jsem úplně zapomněla. "Dobře."

Když zavřu dveře od svého bytu popadnu naštvaně telefon a chci zavolat Rose. Na poslední chvíli si to rozmyslím a místo čísla své sestry zmáčknu dlouze jedničku - Tom. Po přibližně šesti zvoněních se v telefonu ozve Tomův hlas: "An? Ahoj, copak se děje?" "Rosie mi probodala gumy u auta," řeknu. "To vážně udělala? Je normální?" diví se. Odvykládám mu celý příběh. Občas do toho něco řekne, ale jinak mě nepřerušovaně poslouchá. "Tohle si přeci nemůže dovolit, Anie. Měla bys ji nahlásit, nebo to bude dělat pořád," radí mi. "Tome, já nemůžu. Zradila jsem ji už jednou. Nemůžu ji nahlásit na policii. V podstatě ani není proč," snažím se ho přesvědčit. "Jak zradila? Anie, já tě miluju a miloval jsem tě. I kdyby jsme si spolu nezačali, věř mi, že s tvojí sestrou bych dlouho nevydržel." Tomu se musím zasmát. "Čemu se směješ?" "Je zvláštní, že mi vyznáváš lásku po telefonu. Chtěla bych teď být s tebou a poslouchat to od tebe, vidět jak se při tom tváříš. Líbat tě a potom se s tebou milovat." "Taky si nepřeji nic jiného. Chtěl bych tě mít u sebe." "Miluju tě, Tome." "Taky tě miluju."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 ferre-rose ferre-rose | Web | 17. října 2011 v 18:25 | Reagovat

Ta Rosie je ale mrcha. Zrovn Cayenne, takový pěkný.. :D

2 Dee Dee | Web | 17. října 2011 v 18:49 | Reagovat

:D:D dostala mě Tomova první reakce " Ale sluší nám to spolu ne? :D to bych od něj nečekala.:D ajaj nějak tam sem čekala že bude Rosie vyvádět..ale když to vezmu z tý druhý stranky kdo by nevyváděl kdyby mu něká přebrala Tomana :D:D.D taková partie :D ale fakt škoda toho autíčka :( Tom vyznává láska po telefonu? :DDD tyjoo nevyměnil ho někdo? :DDD néé je to od něj moc pěkný :D

3 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 17. října 2011 v 18:58 | Reagovat

Dokonalosť!! Aaaaww... Krásny dielik :) A tá jej sestra...Mrcha žiarlivá...skoro jak ja :D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama