Láska nebeská 30

7. října 2011 v 23:36 | Beatriz |  Láska nebeská
Tak po týdnu je tady nový díl a nepředpokládám, že to bude jinak i v dalších dnech. Inspirace sice je, ale času je bohužel příliš málo. Tak mě prosím omluvte a užívejte si tyhle díly, které přicházejí pomalu, o to víc... Díky28. února 2014
"Miláčku, čekám na tebe u čtvrtého terminálu, jak jsme se dohodli," řekne mi Tom do telefonu. "Tak za pět minut jsem tam. Ještě si musím něco zařídit. Nebude to dlouho trvat." "Počkám," řekne a zavěsí. Už se ho nemůžu dočkat. To by člověk nevěřil, jak může člověk někomu chybět pět dní.
"An, tohle není pět minut," podívá se na mě pobaveně Tom. "Omlouvám se, ale zapovídala jsem se s kamarádkou," řeknu a jdu se s ním přivítat. Skoro mu skočím do náruče, obejmu ho kolem krku a políbím ho na přivítanou. "To jsi dala přednost nějaký ženský přede mnou?" dělá si ze mě srandu. "Neviděla jsem jí dva měsíce. Tebe pět dní. To musíš pochopit," řeknu a chytnu ho za ruku. "Můžeme?" optá se. Jenom přikývnu. Odtáhne mě k sobě do auta. Otevře mi dveře a poté si sedne za volant. "V támhle v tom hotelu jsem vždycky bydlela," ukážu na vysokou budovu. "Teď tě opravdu nebudou budit letadla. Musíš být unavená." "A ty ne? Musel jsi kvůli mně vstávat poměrně brzy." "Já jsem skoro celou noc nemohl ani spát, jak jsem se tě nemohl dočkat." "Lháři, určitě jsi spal jako zabitý," plácnu ho jemně do ramene, aby nestrhl volant. "Dobře, přiznávám, ale nechal jsem si zdát o tobě."

Tom je celou dobu v ložnici, zatímco já si rovnám laky. "Víš, že jsi v té uniformě strašně sexy?" usmívá se Tom lišácky, když si rovnám do jeho koupelny kosmetiku. "A víš, že mi to už pár lidí řeklo?" dělám si z něj srandu. Je vidět, že tuhle odpověď očekával, takže ho jeho úsměv neopustil. Do ložnice vběhla nějaká osoba. "Tak Tome, to je výkon, že jsi vstal. Tak rychle do sportovního a můžeme běžet," popožene ho slečna, kterou podle hlasu identifikuji jako Stacey. "Já ti zapomněl zavolat, že to pro dnešek rušíme. Víš, přijela mi návštěva." Vyjdu z koupelny a pozdravím ji. Zvláštně se na mně podívá, ale pozdraví mě taky. Má na sobě krátký top, možná by se to dalo nazvat pouhou sportovní podprsenkou a dlouhé upnuté tepláky. "A jak dlouho se tady zdržíš?" "Jsem tu jen na čtyři dny. Neboj, potom už bude opět sportovat jako doteď," ujistím ji a chytnu Toma kolem pasu. "Dobře, takže teď nemám chodit?" "Ne, chtěl bych si užít Anie, dokud je tady." "Dobře, ale příště mi prosím zavolej dříve, trochu bych si pospala." "Dobře, příště ti zavolám," omluví se ještě jednou. Stacey se sebere a odejde. "Tak takovouhle uniformu taky pokládáš za sexy?" probodnu ho pohledem. "Já jsem ale nemluvil o tom, že je sexy uniforma. Sexy musí být člověk, který ji nosí," řekne a přitáhne si mě k sobě. "Kde je vůbec Bill. Říkal jsi, že bydlíte spolu," zeptám se mezi polibky. "Ten ještě spí. Probudí se až kolem oběda nebo večeře. A to znamená, že máme na sebe strašně moc času," chytí mě za zadek a stáhne si mě na sebe. Jak se o něj opřu, tak si lehne a poté už se věnujeme každý jen sobě navzájem. Svlečeme ze sebe rychle všechno oblečení a oddáváme se tomu, co bych s ním klidně dělala pořád a bez přestávky.

Vzbudím se asi ve čtyři hodiny. Měla jsem nastavený budík na mobilu. Nechci ztratit ani minutu s ním. Na chodbě potkám Billa. Mne si oči a stále vypadá rozespale. "Dobré ráno, Bille," usměji se na něj. I když jsem svojí poznámku myslela ironicky, zřejmě to tak nebere. "Dobré," odpoví mi. Nebo vůbec nevnímá. "V kolik jsi přiletěla?" "Okolo osmé." "Nekřesťanská doba," zasměje se a prohrábne si vlasy. A to jsem vynechala to, že ze San Franciska jsme odlétali již v půl jedné. "Kdopak se nám to tady probudil?" usměje se na mně Tom jen co přijdu do společenské místnosti a on se vyvaluje na gauči a hraje nějakou hru na Xboxu. "Nech si toho... Aha, to bylo na tebe," zívne si Bill a odejde do kuchyně pro vodu z lednice. Já si sednu k Tomovi a přitulím se k němu. Dá mi pusu do vlasů a obejme mě kolem ramen. Vedle ramene se mi objeví flaška čisté vody. Podívám se nahoru na Billa a flašku si od něj s poděkováním vezmu. "Můj rekord stejně nepřekonáš, sráči," poznamená Bill z křesla. "Pozdě, rekord překonán před dvěma hodinami," vyplázne na něj jazyk. "Co by jsi řekla, kdyby jsme se šli podívat na pláž?" podívá se na mně. "Jako koupat?" vykulím na něj oči. Vždyť je venku asi jen patnáct stupňů. "Ne, myslel jsem procházku po pláži." "Není odtud pláž daleko?" "Tak pojedeme autem. Můžeme jet do Santa Monicy, nebo do Malibu. Jak budeš chtít." Nestihla jsem odpovědět, protože do pokoje vběhl velký flekatý pes. Sedne si na zem před Toma a čeká až si ho jeho páníček všimne a začne ho hladit. Tom poplácá místo vedle sebe a nechá ho skočit na gauč. Pes poslechne a položí si hlavu do Tomova klína. "Seznam se s Jessym," pohladí ho po hlavě. "Tak to ty jsi ten fešák?" zeptám se ho, ale on na mně jen znuděně zvedne oči. "A taky pěkně líný," poznamenám. "Ale přátelský, víš. Miluje společnost a skoro nikdy neštěká," brání ho Tom. "Vzal bych Jessyho a mohli bychom si vyjet na tu pláž," navrhne. "Santa Monica," rozhodnu za nás. Během půl hodiny jsme sbaleni, Jessyho dáme do kufru a odjedeme na pláž, kde se hodláme zdržet až do západu Slunce.


Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 8. října 2011 v 11:33 | Reagovat

Krááásny dielik :) Oplatilo sa čakať :) Som zvedavá na pokračovanie :)

2 Dee Dee | Web | 8. října 2011 v 13:19 | Reagovat

Jůůů :D:D zase spolu :DD takovej výlet v L.A. ááá :DD zní to pěkně :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama