Láska nebeská 26

7. září 2011 v 17:50 | Beatriz |  Láska nebeská
Tak 26. díl je na světě... Nevím, kdy se tady objeví další, protože teď tady dva týdny nebudu. Možná je to dobře, nechat vás pár dní odpočinout... Smějící se Vím, že to dělám často, ale moc děkuji za komentáře...


"Stalo se něco?" ušklíbnu se a zavřu dveře. "To si piš, že se stalo! Dohodila jsi mi naprostého děvkaře. Ten hajzl si našel nějakou jinou. Prý se mnou nemůže být," začne zuřit po cestě do obýváku. Padne do křesla a do ruky si vezme moje pivo. Z lednice vezmu jiné pivo, dojdu až k ní a pivo jí vyměním. "Dík," řekne a napije se. Otře si pusu. Cítím na sobě Gabin pohled. Podívám se na ni provinile. "Takže konec? Žádné Los Angeles?" "Ještě mě provokuj. Víš, já si fakt myslela, že je to mezi námi vážné. A on si mezitím hledal nějakou jinou. No, chápeš to? Narazil na to nejlepší, co mohl v New Yorku najít a on si najde nějakou jinou. Prý se zamiloval. Taková pitomost. Měl být zamilovaný do mně. Teď si nějaká jiná bude užívat jeho baráku v L.A." "Fakt ti řekl, že se zamiloval?" nevěřím svým uším. Začnu se podvědomě usmívat. "To ti je jako k smíchu? To, že mě právě podvedl chlap, se kterým jsem chtěla být? Vím, že by mě ani nepřekvapilo, kdyby jsi to byla ty? Vždycky jsi mi záviděla, chtěla jsi být jako já. Já přišla s tím, že chci být letuška, tak ty jsi musela být taky. Já chtěla jít od rodičů do svého, ty jsi musela taky," začne mi vyčítat spoustu věcí. S Gabi na sebe koukáme nevěřícně. "Jak tohle můžeš říct? To, že jsem chtěla být letuška je v naší rodině normální. A to, že jsem chtěla odejít? To by snad udělalo každé dítě. Chtěla jsem se jenom osamostatnit. Ale nebudu ti nic vyčítat, protože jsi naštvaná na Toma," zvednu ruce na náznak tomu, že se s ní opravdu nemíním hádat. "Víš co? Radši půjdu. Omlouvám se, že jsem vám zkazila večer. Musím se uklidnit. Zavolám ti zítra," rozloučíme se pusou na tvář.
"Tak pan Kaulitz se zamiloval?" podiví se Gabi, jen co se vrátím do obýváku. "Jestli to neřekl jen tak, aby jí to nemusel víc vysvětlovat." "Ale k sobě do baráku v L.A. tě ještě nepozval." "Vlastně pozval. Na konci měsíce budu v Los Angeles a on mi nabídl, abych u něj těch pár dní byla." "Kecáš! Tak to by ti přeci nenabízel, kdyby k tobě něco necítil."

21. února 2014
Včera večer jsme se po asi pěti šesti pivech dostali do postele. Nechtěla se mi znovu povlékat postel v pokoji pro hosty, tak jsme usnuli obě v mojí posteli. Vzbudili jsme se až skoro na oběd.
"A nemysli si, že ti budu vyvařovat. Vezmi do ruky telefon a zavolej do nějaké restaurace. Mám chuť na Mexiko," řeknu a podám jí telefon. Dali jsme si nějaké tacos a burritos. Strávili jsme spolu asi ještě tři hodinky. Dokud nepřišel Tom. Gabi se decentně vypařila z bytu.
"Rozešel jsem se s Emily." "Já vím. Byla tady. A byla naštvaná. Dokonce se se mnou málem pohádala, aniž by věděla, že jde o mně." Tom na mně vykulí oči. "Jo, začala mi říkat, že jsem na ni vždy žárlila," potvrdím mu. "Neřešme ji už, prosím."

"Prý jsi jí řekl, že jsi zamilovaný," skousnu si ret. "Ať jsem jí řekl cokoliv, nelhal jsem," řekne. Hladí kočku po břiše. Ona u toho nahlas vrní, je spokojená. Přinesu do obýváku hrnek s jeho kávou, políbím ho na čelo a se svou skleničkou si jdu sednout do křesla. "Ty nejdeš sem?" podiví se. "Moje místo zabrala Diva?" ukážu na ní. "To není problém, může jít na křeslo," vezme Divu do náruče a přenese jí opatrně na místo, které je podle něj nejlepší. Kočka, ale zatne drápky do jeho rukou. Tom zasyčí bolestí. "Mrcho!" zanadává a prohlíží si poškrábané ruce. "Vidíš, co všechno pro tebe překonám?" natáhne přede mně ruce. Jemně mu je pofoukám. "Protože mě miluješ, tak překonáš všechno," řeknu posměšně. "A protože ty miluješ mě, tak mi to jistě pofoukáš." Vezmu jeho ruce do svých a opět mu začnu foukat na poraněné předloktí. Otočí ruce a začne mi palci přejíždět po mém předloktí. Nalepím se na jeho rty. Zřejmě tuším, jak tenhle večer skončí. A byla jsem ráda, když jsem si uvědomila, že Tom to chce také.

Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 7. září 2011 v 18:54 | Reagovat

:DD sestra ma hold smulu :DD dalsí dil až za 14 dni? Oulala takova doba

2 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 7. září 2011 v 22:05 | Reagovat

No jo no :D Smola sestrička :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama