Láska nebeská 24

3. září 2011 v 23:00 | Beatriz |  Láska nebeská
Vím, že je to trochu pozdě, ale takhle to teď asi bude celý školní rok. Byla jsem tam dvakrát a už nic nestíhám Usmívající se Navíc 9. září odjíždím na dva týdny do Itálie, ale doufám, že neusnu na vavřínech a napíšu něco aspoň do Wordu a potom to sem nějak dám. Budete muset mít se mnou teď opravdu svatou trpělivost. Moc díky za vše... Smějící se


20. února 2014
Ráno mě nevzbudilo sluníčko, ale pořádný déšť. Bubnoval do mých oken, a to bylo teprve šest hodin. Ještě jsem asi čtvrt hodiny zůstala v posteli než jsem kvůli dešti začala potřebovat na záchod. Rovnou jsem si přitom i vyčistila zuby. Slyšela jsem televizi, že bych jí včera zapomněla vypnout?
Jdu se tam podívat. Tom sedí v křesle. Je opřený o jedno opěradlo a nohy má přehozené přes druhé. Na klíně měl kyblík zmrzliny, která se přes noc stala smetanovou vodou a je otočený ke vchodu do místnosti zády. "Chutná?" zašeptám na něj. Pomalu se na mně otočí. Nelekl se. Jenom se na mě otočil a usmál se tím jeho dokonalým úsměvem. "Chceš taky?" natáhl ke mně lžičku, kterou držel nad kyblíčkem, aby náhodou někde nekápl. Jenom zakroutím hlavou na nesouhlas. "Proč jsi se nepodíval do lednice? Nebo jsi to tady neprohledal? Nedávno jsem nakupovala," sehnu se k němu a políbím ho. "Dáš si tousty? Koupila jsem úžasnou marmeládu. Meruňky a med v jednom. Je naprosto perfektní," zašeptám těsně u jeho pusy. "Jako ty." "Takže ji vyzkoušíš?" "Moc rád."

"Nemáš tady nějaký volný kartáček na zuby? Kdybychom se neměli líbat, tak bych to i vydržel do hotelu, ale..." "Ve velké koupelně pod umyvadlem," řeknu s úsměvem. On se jen zvedne a políbí mě na čelo. "Jsi zlatíčko," a s těmito slovy odejde do koupelny. Já jdu udělat ty tousty. Když dávám druhou várku do toustovače, Tom mě obejme zezadu kolem pasu. Když mi dal pusu na krk, musela jsem stáhnout ramena k sobě, protože to lechtalo. "Chceš čaj?" zeptám se, ale neotočím se na něj. "Ovocný." Sáhnu do skříňky s čajem. Chci dojít do konvice natočit vodu, ale Tom se mě odmítá pustit. "Musíš mě pustit." "Nemusím, jen jdi," řekne, ale stále mě drží jako klíště. Jde se mnou až k dřezu s rozkročenýma nohama, abychom o sebe nezakopli. Vrátím se zpět a dám vodu vařit, otočím se k Tomovi, obejmu ho kolem krku a hlavu zabořím . "V kolik musíš být na hotelu?" zamumlám. "V deset máme interview," řekne a celou dobu mi přejíždí po zádech jeho velkými dlaněmi. "Já musím být v osm na letišti, takže tě hodím do hotelu, souhlasíš?" Místo odpovědi mi dá pusu na čelo.

Ve čtvrt na osm dorazíme k hotelu Wellington. Ten hotel se nachází asi pět minut od mého bytu. S Tomem se rozloučím polibkem a odjedu do práce. Tam se převléknu do své uniformy a jdu si sednout do svého koutku pro zkrachovalce. Projíždím si letoviska, která AA (American Airlines) nabízí. Přemýšlím, kam bych se mohla s holkama vydat. K mému okénku přiběhne ségra. "Ahoj," pozdraví mě. Pozdravím ji s úsměvem, zřejmě se teď bude vytahovat, kam letí, když já musím sedět tady. "Hádej co se mi ráno stalo?" "Letíš do Evropy?" popíchnu ji. "Něco lepšího. Tom mi volal a hádej co chtěl?" Zarazím se. Proč je tak šťastná? "Chce se se mnou sejít a já si myslím, že mě chce pozvat k němu do L.A," řekne s úsměvem od ucha k uchu. Mně, ale úsměv zamrzne. Kdyby jen věděla, že tohle Tom nechce. Nebo jo? Nad čím to zase přemýšlím, včera nevypadal, že by chtěl nás obě. Včera to bylo nádherné. Byli jsme spolu. Nic jsme neřešili. Možná jsem si v jednu chvíli připadala, jakoby jsme byli pár, který je spolu už dlouhou chvíli, vědí o sobě snad všechno. A když jsme spolu seděli na zemi u gauče měla jsem pocit, že nic nemůže být lepšího. Miluju ho, vím to. A v žádném případ o něj nechci přijít.

Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 3. září 2011 v 23:40 | Reagovat

:D:D snad se s tou její sestrou už rozejde :D:D těším se na další :D i když budou za dýl :D

2 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 4. září 2011 v 19:14 | Reagovat

Oouu...chudák jej sestra..ale..citom nerozkážeš... (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama