Láska nebeská 23

31. srpna 2011 v 23:13 | Beatriz |  Láska nebeská
Užijte si to...


S Tomem jsme se přesunuli na maličkou pohovku. On poloseděl. Nohy měl svěšené dolů a já měla hlavu položenou na jeho hrudi a přepínala různé programy na televizi. Prohrábaval mi vlasy a natáčel si pramínky na prst. "Možná by sis měla pořídit větší pohovku," řekl posměšně. "Klidně si můžeš jít sednout na zem, tam je víc místa," řeknu a položím ovladač na stoleček. "Mmm, ne," zamumlá a položí si bradu na mojí hlavu. Zvrátila jsem oči nahoru, s tím, že jsem na něj stejně neviděla. "Nemůžeš si tu hlavu dát jinam? Máš špičatou bradu," začnu se smát a nečekaně uhnu hlavou. Posadím se tak, abych na něj viděla. "Jak to mezi námi teď bude?" zvážním. Tom mi dá pramen vlasů za ucho a pohladí mě po tváři. Opřu se do jeho dlaně a usměji se. "To záleží jenom na tobě. Jak je to vůbec s tím tvým doktůrkem?" "Včera jsem se s ním rozešla," sklopím oči. "Po tom našem obědě?" usměje se frajersky. "Nedokázala jsem sním být. Myslela jsem na někoho jiného a to by vůči němu nebylo fér." Schválně jsem nepoužila jeho jméno. Už tak jsem se cítila trapně a koukala se na dlaně, které jsem měla složené v klíně. Zvedl mi jemně dvěma prsty bradu a donutil mě, abych se na něj dívala. I tak jsem, ale koukala do země. Cítím, jak si mě k sobě přitahuje a to mě donutí se na něj podívat. Oči jsem, ale následně zavřela, když se naše rty opět spojily v něžném polibku.Pozice, ve které jsem se nacházela, nebyla vůbec pohodlná, tak jsem se přesunula na jeho klín. Rozkročmo jsem si na něj sedla a dál si užívala jeho rtů. Rukama přejel z mých boků na záda a přitáhl si mě ještě blíž k sobě. Přejížděla jsem mu dlaněmi po jeho hrudi, ale to, jak si přitáhl, až jsem skoro nemohla dýchat, mě donutilo přemístit ruce okolo jeho krku. Naše polibky byly stále tak něžné jako na začátku. Pomalu mě začal pokládat na záda, bohužel jsme se do sebe nějak zamotali a spadli na podlahu. Spadnu do měkkčího, na Toma. Začneme se smát a já z něho slezu. Všechna romantika je asi v háji. "Potřebuješ větší sedačku," zopakuje svůj požadavek. "A já ti říkám, že mně a Divě vyhovuje. To, že ty nejsi spokojený nemá žádnou váhu. Nebydlíš tady," vypláznu na něj jazyk.

Zůstali jsme sedět na zemi. Byli jsme až moc líní na to, aby jsme se znovu vyšplhali na gauč. "Kdy vůbec odlétáš?" zeptám se, když v televizi běží reklama na American Airlines. "Proč? Chceš se mě zbavit?" zaculí se a nabere na lžíci jahodovou zmrzlinu a strčí mi jí do pusy. "To ne. Jenom, aby jsem si tě ještě užila." "V neděli. Nepoletím náhodou s tebou?" "Náhodou ne. Ale na konci měsíce budu v Los Angeles," "Jak dlouho tam budeš?" "V L.A. bývám vždycky dlouho. Tak čtyři dny. Po Los Angeles vždycky létám do Evropy." "A nechtěla by jsi nudu v hotelu vyměnit za zábavu v domě s výhledem na město?" "Není to trochu brzy, abys mě zval k sobě na přespání domů?" "Nemyslím si," řekne a přivře oči, protože si nabral moc zmrzliny. Srandovně se mu u toho nafouknou tváře a rty se mu spojí do úzké čárky. Musím se smát. "Nehltej, zlato," políbím ho na tvář. Odtáhnu se a opřu se jednou rukou vedle jeho ramene. Podívám se dolů na koberec. "Že až se budeš rozcházet s Rosie, že neřekneš, že je to kvůli mně? Prosím,"podívám se zpět na něj. Cítím se neuvěřitelně provinile. Tohle bych neměla dělat. "A co až se spolu někde objevíme? Jak jí to potom chceš vysvětlit? Okolo mně a skupiny je celkem dost novinářů, jednou se v novinách objevíš a uvidí tě i Emily. Ale budu respektovat tvoje přání." Zmrzlinu z jeho klínu dám na stranu, tím si udělám místo pro sebe. Sednu si na něj zase obkročmo a obejmu ho rukama kolem krku. Hlavu si položím na jeho rameno. V této pozici vydržíme opravdu dlouho. Tom sleduje televizi a já se mazlím.

"Nechceš přespat tady? Rozestlala bych ti v pokoji pro hosty," nabídnu mu. Přeci jen už je skoro půlnoc. "Jenom zavolám Billovi," usmál se a šel do předsíně pro bundu, kde měl telefon.

Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 1. září 2011 v 11:44 | Reagovat

Ach kráása...sestre prebrať frajera :-D A jéééje:D

2 Dee Dee | Web | 1. září 2011 v 22:19 | Reagovat

žadnej pokoj pro hosty :D ale její pokoj :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama