Láska nebeská 22

30. srpna 2011 v 17:15 | Beatriz |  Láska nebeská
Po chvilce se za mnou ozvaly hlasy mých nejlepších kamarádek. "Mel, no tak počkej," křičela Leila. "Počkej Mel, my to tak přeci nemyslely," křičela i Gabi.

Zastavím se, ale neotočím se na ně. Čekám až mě doběhnou. Chytnou mě okolo ramen. "Omlouváme se, ale takovou tě neznáme. Vždycky jsi pro nás byla jako prototyp věrné dívky, která by žádnému chlapovi neublížila," pošeptá Leila. "Ale já nikoho nepodvedla, ani jsem nikomu neublížila. To, že jsem se s Ryanem rozešla, bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Pro nás pro oba," otočím se na ně. "Co kdyby jsme šli k tobě a promluvily si o tom?" navrhne Gabi. "Dneska ne, chci být sama," odmítnu je, i když bych radši byla s nimi. "Vážně nechceš, aby jsme šly s tebou?" "Ne, díky, ale opravdu bych radši byla sama. Zítra si můžeme zajít opět na večeři, jestli chcete. Ozvu se vám." "Zlobíš se na nás?" "Ne, jenom teď nemám na žádnou společnost náladu," obejmu je a potom odejdu.

Přijdu do prázdného bytu, kde mi společnost dělá pouze kočka. Rozsvítím si v kuchyni a otevřu si notebook a než se zapne, tak si uvařím vodu na čaj. Jdu si sednout k počítači, kde si najdu zprávy dne. Samé katastrofy. Ještě projedu pár e-shopů, objednám si nějaké hadříky. Zaliji si čaj a jdu si s ním sednout zpět k počítači. Mamka měla 25. ledna narozeniny a já jí objednávala knihu, která bohužel byla vyprodaná. Naneštěstí jsem se to dozvěděla pozdě. Až když jsem přiletěla z Moskvy a musela na trhání zubů. Musela jsem tedy objednat něco jiného. Let balonem? Pilotem na zkoušku? Tohle všechno jsou zbytečnosti. Pobyt v lázních? Tam jezdí pořád. Na parfémy si netroufnu, šperky jí také kupovat nebudu. Nakonec jsem našla nějakou luxusní kosmetickou sadu. Vypadala opravdu krásně, tak jsem jí nakonec objednala.

"Co tady zase děláš?" vyhrknu ze sebe otráveně, i když v hloubi duše jsem moc ráda, že přišel. "Dlouho jsem tě neviděl a za pár dní už odjíždíme." "Tak to by jsi měl být možná se ségrou," naznačím mu, že by tady neměl být. Výraz otrávenosti a znuděnosti můj obličej neopustí. "Jestli ti, tak vadí, že jsem s Emily, tak dovol, abych ti připomněl, že to ty jsi nás dala dohromady," řekne tvrdohlavě a nacpe se do předsíně. "Co si to dov...," nestačím to doříct, protože mě chytí za tváře a přitiskne se na moje rty. Odtáhnu se od něj ani ne po pěti vteřinách. "Byla to chyba. Dávat vás dohromady. Neměla jsem to dělat, byla to chyba, kterou si budu do konce života vyčítat. To si chtěl slyšet? Tak si to pro klid duše poslechni znovu. Zkazila jsem to, byla to chyba. Stačí?" "Taky jsem ti říkal, že stačí jediné slovo a já se s Emily rozejdu," pohladí mě po tváři a nakloní se zase ke mně. Odtáhnu se. "Nepřála bych si nic jiného, kdyby to nebyla moje sestra," řeknu zklamaně a jdu do kuchyně, kde si sednu k počítači, abych se aspoň trochu uklidnila. Slyšela jsem, že šel hned za mnou a sedl si na židli naproti mně. Podívám se na něj. "Třeba by to Emily vzala." "Tome, nebuď naivní. Jak ty by jsi se tvářil, kdyby ti Bill přebral holku?" "Pokud by tak byli oba šťastní," pokrčí rameny. "Ty jsi z Evropy, viď? Naše rodina je z Venezuely, alespoň z matčiny strany a Rosie má jihoamerického temperamentu na rozdávání. Věř, že ona by jen tak nepřekousla, že jsem jí já přebrala kluka. Už tak mě moc nemusí, protože jsem začala létat v první třídě." "Pojď sem," poklepe si na klín. "Ani náhodou," odmítnu rázně. "Pojď sem," zopakuje. Zaklapnu notebook a přesunu se z tvrdé židle na jeho kostnaté nohy. Chytí mě za boky, já ho obejmu kolem krku a obličej zabořím do jeho mikiny. On si opře bradu o moje rameno. "Nevypadáš jako jihoameričanka," zamumlá mi do krku. "Jsem podobná tátovi, Rosalía je po mámě," řeknu a zvednu obličej z jeho voňavé mikiny. "Jaké je tvoje druhé jméno?" "Virginia," řeknu se španělským přízvukem. "Annie je lepší."

Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 30. srpna 2011 v 17:43 | Reagovat

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D Úžasnééé :D Ale jak Tom tam naletel:D omg:D až som sa zľakla:D ach jaj...chcem aby boli spolu! :-/

2 Dee Dee | Web | 30. srpna 2011 v 19:40 | Reagovat

ale ale už na klíně jo? Jen tak dál at se vyprdne na segru a je to :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama