Láska nebeská 18

23. srpna 2011 v 13:52 | Beatriz |  Láska nebeská
Trochu kratší díl, ale blížíme se pomalu k dvacýtce a to tenhle blog nefunguje ani měsíc. Opět bych moc chtěla poděkovat všem, kteří komentují a navštěvují můj blog... Líbající

Annie? Takhle mi říká jenom Tom. Opatrně opět otevřu dveře a podívám se na něj. "Ty blbečku, víš jak jsi mě vylekal? Co tady chceš? Víš, vůbec kolik je hodin?" vykřiknu na něj. Zabouchnu dveře, ale pouze jen proto, abych mohla otevřít dveře úplně. "To sis na mně vzala nůž?" ukáže na předmět v mé ruce. "Ne, porcovala jsem krocana," řeknu ironicky. "Jak jsem asi měla vědět, že jsi to ty. Takhle pozdě ke mně už nikdo nechodí." Odejdu do kuchyně a nůž dám nazpět."Omlouvám se, ale z té pizzérky jsi odešla nějak rychle a zbrkle. Jestli ti něco vadí, tak..." "Nic mi nevadí, jsem za vás oba moc ráda," přeruším ho. "Dáš si něco?" "Čaj, prosím," řekne a já dám vařit vodu. "Běž si sednout do obýváku, za chvíli to bude," pošlu ho na gauč.
Zaliji oba čaje a nesu je do obýváku. Postavím je na stoleček. "Jestli koukáš na tohle, tak se ti ani nedivím, že si na mně vzala nůž," zkonstatuje a prstem ukáže na obrazovku, na film, který stále běží v televizi. "Nech moje programy na pokoji. Nikdo ke mně takhle pozdě nechodí. Nevím, co tě to napadlo jít ke mně v deset hodin večer. Ani jsem tě neviděla v kukátku. Většinou člověk stojí přede dveřmi, ne bokem," vyjedu na něj. "Nic tvým programům nedělám. Jenom mě zajímalo, co se ti stalo, že jsi tak rychle vyběhla z restaurace. Skoro jsi se ani nerozloučila. A seděl jsem na schodech, protože jsi se bála jít otevřít," odpoví stejným tónem. "Rozloučila jsem se a nebála jsem se," bráním se. "Jenom jsem si tam už připadala zbytečná." "Annie, ty jsi tam nebyla zbytečná. Byl jsem moc rád, že jsi tam byla," přisedne si ke mně blíž. "Neříkej mi Annie, Tome. Už jsem tě o to prosila mockrát," podívala jsem se mu tvrdě do očí. "Mně se to, ale líbí," posunul se ještě blíž. "Vsadím se, že ti tak nikdo neříká," řekne a prstem mi upraví patku mých blonďatých vlasů. Docela nechápavě se na něj podívám. "No, a jak vám to klape s Rosie?" Mírně se od něj odtáhnu. O tom vztahu už vím od Rose. Prý spolu skončili v posteli již při prvním rande. Přitom tady v Americe je pravidlo "třetího rande." Ale v Evropě to mají asi jinak. "Celkem dobře. Jsem moc rád, že jsi nás seznámila, ale.." "Ale co?" "Měla jsi pravdu, je jiná než ty." "Jestli to není dobře," ušklíbnu se na něj. "Jak se to vezme." Zarazila jsem se, ale nic jsem na to neřekla a stočila rozhovor na něco jiného.
"Asi už půjdu, je skoro dvanáct," řekne Tom a já se podívám na hodiny. Je opravdu třičtvrtě. "Jdu tě vyprovodit," řeknu a zvednu se. "A to jdeš bez nože? Nebojíš se, že tě někdo přepadne," dělá si ze mě srandu. "Nech toho, ano? Děkuji." "Dobře, omlouvám se, promiň. Slibuju, že si z tebe už nikdy nebudu dělat legraci," začne se smát. "Neslibuj nic, co nemůžeš splnit, Tome," usměju se. "Myslíš, že to nemůžu splnit?" "Ty? Ne." "Dobře, máš pravdu. Tak se měj hezky," usměje se a natáhne ruce proti mně. Nakloní hlavu a čeká jestli ho obejmu. Usměju se a udělám pár kroků k němu. Obejmu ho. Cítím jak mi dal pusu do vlasů. Podívám se na něj a zadívám se mu do očí. Chytne mě za krkem a přitáhne si mě k sobě.

Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 23. srpna 2011 v 19:03 | Reagovat

O laláá :D

2 Dee Dee | Web | 23. srpna 2011 v 21:18 | Reagovat

Jooooooo :-* jupíííí konečně prosim že se od něj neodtáhne :D a nedá mu facku :DDD

3 Sabsa Sabsa | 26. srpna 2011 v 12:55 | Reagovat

Aaa jsem tak ráda, že jsem tenhle blog našla! :) Je to super, hezky se to čte :)
Jak asi bude začínat příští díl... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama