Láska nebeská 16

21. srpna 2011 v 20:07 | Beatriz |  Láska nebeská
8.února 2014
Ráno mě probudila Diva, když mi vyskočila na postel. Vytáhla jsem hlavu zpod deky, tak jsem usínala i vstávala, podívala jsem se na ní a zase strčila hlavu zpátky. Kočka se ale neráčila usadit a stále se točila a pochodovala mi po lýtkách.

Prudce jsem si z obličeje strhla deku a podívala se na budík, kolik ukazuje hodin. Půl deváté. "Taky sis nemohla vybrat jiný čas, viď?" promluvím na ni a podrbu jí kožíšek. Jemně zavrní. Sáhnu si na tvář. Naprosto splaskla. Včera jsem snědla celý oběd, co mi přinesla Rosie. Sice jsme z toho měly ještě večeři, ale snědla jsem to a vlastně to bylo dobře. Došla mi dětská strava.
I po půl hodině stále přemýšlím nad včerejším telefonátem s Ryanem. "A jak je právě teď v Sydney?" zeptal se mě. "Je tady opravdu nádherně. Jsem v hotelu přímo naproti Opeře. Teď se právě vyvaluji na Bondi beach. Ale stejně už se těším domů," rozplývám se nad krásou, kterou jsem zažila již před třemi měsíci. Měla jsem přesně vypočítáno, že pokud volá v osm, tak v Sydney by mělo být jedenáct hodin dopoledne. Snad jsem se při svém počítání nepřepočítala.
Sestra, která můj hovor slyšela, se jenom podivila. "To mu vážně lžeš o tom, kde se nacházíš?" "Známe se chvilinku, nechtěla jsem ho vystrašit. Věděla jsem, jak budu vypadat," podívala jsem se na ni. "A není v tom ještě něco?" "Zkrátka, nechci se na někoho vázat. Zvláště ne, takhle brzy. Seznámili jsme se v baru a já si ho ještě tu noc odvedla sem. Nechci nic uspěchat," podlehla jsem jejímu naléhaní a všechno jí vyklopila. "Já jsem spíš myslela jestli v tom nehraje nějakou roli ten chlápek, co od tebe odcházel včera." "Ne, Toma ti klidně přenechám, sestřičko. O to se neboj," ujistím ji.

9.února 2014
Vylezla jsem z postele, ale Divu jsem nechala ležet. Chvilku jsem ještě zůstala sedět na kraji postele a znovu se podívala na budík. Za tři minuty čtvrt na deset. Měla bych se možná už konečně naučit o víkendech vylézt z postele hned po probuzení. Přichystám si konečně pořádné jídlo. Vafle. Můžu pořádně otevřít pusu, což jsem mohla už včera. Zdá se, že ledové obklady pomohli. Možná i ta zmrzlina, které mám plný mrazák. Opět jsem si vzala celý kyblíček zmrzliny a sedla si do křesla. Pustila jsem si televizi a užívala si teplo domova, protože venku docela fouká. Co bych asi tak mohla dělat. Zaběhat si v Central Parku? Stačilo by jenom přejít silnici. Teď by tam ani nemuselo být moc lidí. Podívám se z okna a tento nápad mě ihned přejde. Možná bych se mohla celý den dívat na televizi a potom prospat celý den.

Nakonec jsem opravdu usnula na svém malém gauči. Tom přišel ve čtyři hodiny. Teď je šest hodin a my sedíme v malé kavárničce na druhém konci Central Parku než je můj byt. "Mojí ségře se moc líbíš," řeknu a napiji se horkého zeleného čaje. "Vážně? Mně se, ale líbí její ségra," usměje se. "Tome,jsi super, ale teď asi někoho mám. Začalo to před pár týdny a já to nechci jen tak ukončit." "A je ti tvoje sestra podobná?" "Moc ne, ale i tak je super. Mohli by jsme udělat takové dvojrande, nebo jak se tomu říká. Já bych přivedla Ryana a ty by ses tam mohl sejít s Rosie," naplánuji. Tváří se docela nadšeně. Třeba jim to nakonec klapne.

Beatriz F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 21. srpna 2011 v 20:24 | Reagovat

A nakoniec jej sestra skonci s Ryanom a ona s Tomom, žeee???  :D

2 Bea Bea | Web | 21. srpna 2011 v 20:28 | Reagovat

[1]: Tak s tím Tomem je to taková jistota, ale jak skončí její sestra je ve hvězdách, ani já sama to zatím nevím :-D

3 Dee Dee | Web | 22. srpna 2011 v 8:54 | Reagovat

nééé zase ten Ryan :D at jde na rande hezky s Tomem sakra :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama