Láska nebeská 15

16. srpna 2011 v 0:48 | Beatriz |  Láska nebeská
Tak jsem tu s patnáctým dílem. Je znát, že ta krize se trochu promítla i do kvality a do délky tohohle dílu. Příště se budu snažit víc...


"Mluvil jsi o bratrovi. O kolik let jste spolu?" vyzvídám. "O deset minut," překvapí mě svou odpovědí. Čekala jsem dva roky až pět let. "Vážně jste dvojčata? To musí být super." Usměje se. "A máte takové to pouto, jak se všude říká? Promiň, že tak vyzvídám, ale jsi první koho znám, kdo je z dvojčat," zasměji se. Rozpovídá se o svém bratrovi, Billovi, jak říkal, že se jmenuje. Poslouchala jsem ho a zasněně ho sledovala. Plné rty, stažené obočí, kdykoliv mluvil o tom, že se hádají kvůli blbostem, široký úsměv, když popisoval to, jak se perou. "Vážně se perete? To bych do tebe neřekla," pronesu ironicky a obdivuji jeho svaly. Potichu samozřejmě. Povídá o tom, že ho občas majzne po hlavě, šíleně u toho gestikuluje u toho rukama. Jsou na nich viditelné vystouplé žíly. To miluju. Snila bych dál a on by mohl dál povídat. Ani by mi to nevadilo, ale zazvonil zvonek. "Promiň," omluvila jsem se a šla zvednout domovní telefon. Rosie. Jen co jsem zmáčkla zelené tlačítko a přiložila si telefon k uchu, zaječela na mě sestra: "Hej sestro, to mě necháš mrznout venku s tvým obědem?" "Ty mi neseš oběd? Jsi zlatá, hned tě pustím," zasměji se.
"To je moje ségra," vrátím se do obýváku. "Tak já půjdu, nebudu rušit," zvedne se z křesla. "Můžeš klidně zůstat." "To je v pohodě. Co kdybych tě zítra někam vytáhl? Aby jsi tady nebyla zalezlá. Mohli bychom jít na oběd, nebo na večeři. Co ty na to?" "Uvidím, jak mi bude. Ale půjdu ráda." "Dobře, tak já se zítra stavím a uvidím." Přejdeme spolu do předsíně, kde si Tom nazuje boty a navleč teplou zimní bundu. Otevřu dveře a na nohou ucítím studený vánek. "Už vypadnu, ať tady nemáš zimu," řekne a na rozloučenou mě políbí na tvář. Zarazím se. Nečekala jsem to. "Tak se měj. Těším se na zítřek." "Já taky," zamávám mu, když odejde k výtahu. Naproti němu zrovna vyjde z jednoho Rosie. Podívá se na něj. Líbí se jí. Potom se podívá na mě. "Ahoj," pozdraví a hrne se ke mně do dveří. "Čau Tome," rozloučím se s ním naposled než zavřu dveře. "Neříkej mi, že byl u tebe," zasměje se Rosie. "Byl. Je to jeden známý." "Seznam mě s ním. Tedy pokud spolu nic nemáte." "Nic s ním nemám. Klidně tě s ním seznámím," slíbím ji. O tom, že spolu jdeme zítra ven, jí ale neřeknu. "Co jsi mi přinesla k jídlu?" nahlédnu do papírové tašky, kterou přinesla. "Vím, že jsem se na tebe minule vykašlala a nezůstala tady s tebou, takže dnes si to vynahradíme a najíme se spolu. Tady je nějaké kuřecí maso a k tomu si můžeš dát, buď kukuřici, brambory, nebo rýži a jako dezert spousta koblih," vytáhne z tašky krabičku se sladkou dobrotou. "Budeš mi to předkousávat?" "Ježiš, promiň Mel. Já na to zapomněla," plácne se přes čelo. "Nevadí, zkusím to rozkousat." Celkem se divím, že není s Maxem. Podle všeho je dnes v New Yorku. Se ženou bydlí ve městě vzdáleném ani ne půl hodinu od letiště. Před třemi lety se jim narodila dcera Olivia. Max byl, ale vždy do větru. A jeho tolerantní žena mu to tolerovala. Zřejmě má dobře propočítané, že pokud by opravdu ztratila trpělivost a poslala ho do háje, rozvod by se jí nevyplatil. Dostávala by o dost méně než to, co jí teď nosí domů. Sexuální život je u nich taky v pohodě. Až na to, že on je na tom podstatně lépe. Co jsem slyšela, tak Rosie není jediná, kdo na ty jeho řeči skočil. Podle všeho a všech si užívá ještě s plno dalšími. Před měsícem měl prý na hotelovém pokoji dokonce dvě letušky dohromady. Ale pokud to řeknu Rosie, tak mi nebude věřit a akorát se zase pohádáme. To opravdu nemám zapotřebí. Co si nadrobila, to má.

Beatriz F.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 16. srpna 2011 v 17:05 | Reagovat

Dokonalooosť :) Tie jej myšlienky pri Tomovi :D Ale by ho opreláááá :D No nič, som zvedavá na ďalší diel:D

2 Dee Dee | Web | 16. srpna 2011 v 20:16 | Reagovat

Jůůůůů konečně další dílek :D tak Tom už jí i někam zve wow :D:D to se neodmítá. :d

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama