Láska nebeská 11

8. srpna 2011 v 3:15 | Beatriz |  Láska nebeská
Najednou jsem nevěděla co říct. "No tak Mel, vždy jsi tak ukecaná a teď nevíš co říct?" pomyslím si. "Měl by jste se jít připoutat, pane Kaulitzi. Za okamžik budeme přistávat," sáhne Megan Tomovi na rameno. Tom se na ní otočí a zvedne se, trochu zaskučí bolestí.


Přeci jen tady se mnou nejméně pět hodin seděl a potom ještě usnul v sedě. Začnu se taky zvedat, abych si mohla sednout. Tom mě chytne za paži a dovede mě k mojí sedačce. "Děkuju." "Není zač. Tak já už půjdu. Zatím se mějte," řekne a odejde do kabiny. Jenom se usměju. Možná není tak hrozný. Pocity z prvního setkání tam, ale ještě pořád jsou. Pořád ho mám v hlavě zafixovaného jako nevychovaného fracka, rozmazlenou hvězdu. I když se dneska choval suprově. Zaženu myšlenky na něj a připoutám se.
Z letadla odcházíme s Megan jako poslední. Kevin šel napřed. Ještě pořád vidím rozmazaně. Tak se Meg nabídla, že mi udělá doprovod k mámě do kanceláře. Dokonce i za mně zaklepe. "Ahoj mami," řeknu opatrně. Nevidím jestli telefonuje, nebo nemá něco důležitého na práci. "Panebože, co se ti stalo?" zhrozí se jen, co mě uvidí. Přijde ke mně a prohlíží si mě. "Děkuju Meg, že jsi ji sem dovedla. Už můžeš jít, já se o ni postarám." Megan se rozloučí a opustí kancelář. Mamka mě dovede k židli, tam mě posadí a stále si mě prohlíží. "Tak řekneš mi už, co se stalo?" naléhá nedočkavě a starostlivě. "V letadle byl jeden člověk, kterému se nějak podařilo propašovat pepřový sprej. Byl psychický nemocný, takže nevím, jak se mu to podařilo. Měl s sebou asistentku, která ho doprovázela, jenže šla pár hodin po odletu z Helsinek na záchod a on zpanikařil. Snažila jsem se ho uklidnit, někdo zakašlal, on se lekl a já to schytala. Už to ani moc nepálí," poreferuji jí o situaci, která nastala. "Až najdu toho, komu ten člověk prošel kontrolou, tak ho dám zabít. To by taky mohl být dneska pepřový sprej a zítra už bomba. Tohle nehodlám tolerovat," začne běsnit. "Mami, mám teď větší problém. Potřebuji odvézt domů. Nemohla by jsi mi někoho sehnat?" "Odvezu tě já, ale rovnou k doktorovi. Něco ti na to dá. Ale musím ještě tohle dodělat. Jsou to letové plány na březen. Zabere mi to tak půl hodinku, maximálně tu hodinku. Co kdyby jsi na mě počkala v klubu. Řeknu Ashley, aby tě tam dovedla," usměje se na mě a zvedne telefon, aby mohla zavolat své sekretářce. Ta přiběhne během pár sekund. "A Ashley, až se budeš vracet, přines mi ještě ty karty na nábor nových letušek, ano. Děkuji."
Ashley mě posadila v klubu do velkého a měkkého křesla a odešla. Stále jsem se snažila rozkoukat, stále jsem, ale viděla rozmazaně. Objednala jsem si u číšníka brusinkové Frisco. Když už nebudu řídit, můžu si to dovolit. Z kabelky jsem si vyndala diář. Snažila jsem se vypátrat datum návštěvy zubaře. Vím, že to má být někdy příští týden, ale vůbec netuším kdy. Myslím, že v úterý nebo ve čtvrtek. Uvidím rozmazaně nějaké písmo. Určitě je moje a určitě je to poznámka, že mám jít k zubři na trhání osmiček, ale vůbec netuším, jaký je to den. Vzdám to a položím diář vedle kabelky, kterou jsem položila na vedlejší křesílko.
Už se tady nudím tak čtyřicet minut. "Co vy tady?" ozve se naproti mně nějaký hlas. Dotyčný si sedne na protější křesílko a pozoruje mě. Tom Kaulitz. "To bych se spíš měla ptát já, ne? Většinou tady cestující nezůstávají, tak dlouho po příletu. Vezmou si taxík a jedou na hotel nebo domů." "Čekáme tady na náš odvoz. Ale vy jste mi ještě neodpověděla." "Přijde si pro mě mamka a odveze mě k doktorovi," odpovím. "To uděláte nejlíp. Pořád to máte dost rudé a mírně nateklé," konstatuje. "Už to, ale tolik nepálí. Díky Vám." "Mléko piju na pálivá jídla. Myslel jsem, že by to mohlo pomoct." Nad tím se musím zasmát. On se přidá.
"Lanie, můžeme?" přeruší náš hovor s Tomem. "Jasně," řeknu a zvednu se. "Tak se mějte Tome. Možná se ještě někdy uvidíme," řeknu a podám mu ruku. "Doufám v to." Vezmu si kabelku a s mamkou, která mě vede, opouštíme letištní halu.
Na parkovišti nastoupíme do mého auta. "Mluvila jsem s Rosie. Počkám s tebou v čekárně dokud nepřijede a potom odjedu zpět. Ještě musíme vyřešit ten nábor nových letušek." Jenom přikývnu. "A kdo byl ten muž na letišti?" zeptá se po chvilce. "Ten co se o mě staral v letadle, když se to stalo." "Já už myslela, že je to ten tvůj objev kvůli kterému jsi nechtěla odletět." "Proboha ne. Mimo to, že se o mě staral, to on mě seřval při letu do Los Angeles." "Ale v klubu jste se docela dobře bavili." "Nestraš, mami." "Kam mě vůbec vezeš do nemocnice?" zarazím se. "Do Downtown Hospital. Myslela jsem, že se potom rovnou stavím k babičce." Sakra. Tam pracuje Ryan. Nesmí mě vidět. Pro něj jsem v Austrálii a proháním klokany. "Mami, nemůžeš mě raději odvézt do Lenox Hill, měla bych to blíže domů," poprosím ji. Spíše žadoním a modlím se, aby to přijala. "Jak chceš." V tu chvíli mi spadne opravdu velký kámen ze srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 8. srpna 2011 v 10:01 | Reagovat

Jůůů Tom už je milej :D:D jen ať se ho drží :D jako opravdu máš muj obdiv, uplne perfektně popsaný ty situace na letišti :D moc se mi ta povídka líbí :D

2 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 8. srpna 2011 v 10:54 | Reagovat

Súhlasím s prvým komentom :) Perfektné :)Len tak ďalej :) Som zvedavá čo bude ďalej :) Jak s Tomom tak aj s Rynom .)

3 World Of Fan Fiction World Of Fan Fiction | E-mail | Web | 8. srpna 2011 v 13:11 | Reagovat

ahoj všimla som si, že tu máš ff ku .nedávno som založila blog, ktorý sa týka čisto FF. Teraz zháňam ludí, ktorí by mohli svojimi príbehmi prispievať na túto stránku.Ak sa rozhodneš ozvy sa mi na mail. FF sa budú s tvojím súhlasom kopírovať alebo mi ich môžeš po častiach posielať na mail ;-) v každom prípade sa ozvy či súhlasíš alebo nie :-)

4 kawaii ~ ^^ kawaii ~ ^^ | Web | 9. srpna 2011 v 7:23 | Reagovat

Ahoj, mám taky povídkový blog a zveřejňuji tam povídky i ostatních autorek a chtělo by to trochu rozšířit obzory, proto jsem se tě chtěla zeptat jestli bych mohla zveřejnit tvou povídku na mém blogu..
Předem děkuji za odpověď. Kawaii.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama