Láska nebeská - postavy

25. července 2011 v 19:45 | Beatriz |  Láska nebeská
Hlavní postava se jmenuje Melanie Virginia O'Brian García. Je to letuška, která právě nastoupila do první třídy. Lidé ji oslovují Mel nebo Lanie. Je jí 22 let a narodila se v roce 1992. Ovládá španělštinu, angličtinu, francouzštinu a italštinu. Létá již od 18 let. Nejčastěji

do USA, Jižní Ameriky, Mexika, Itálie, Španělska, Velké Británie, a Francie. Ona sama se narodila a prožila celý život v New Yorku, kde také stále žije. Melanie má jednu kočku, vykastrovanou siamskou kočku, kterou pojmenovala Diva. Jezdí Porsche Cayenne.
Melanie má také sestru, která se jmenuje Rosalia Emilia O'Brian García, pracuje v turistické třídě, když Mel nastoupí do první třídy, začne na ni žárlit. Hovoří pouze španělsky a anglicky. Létá po USA, Jižní Americe a anglicky a španělsky mluvicí Evropě. Je jí 24 let a narodila se v roce 1990.
Jejich otec se jmenuje Neil O'Brian. Pracuje jako pilot ve stejné aerolince jako Melanie a často také létají spolu. Narodil se v roce 1961 a hovoří čtyřmi jazyky: angličtina, čínština, ruština, francouzština
Její matka se jmenuje Raquél Teresa García Peréz, pochází z Venezuely, tam žila pouze pět let a poté se s rodiči přestěhovala do New Yorku. Nyní pracuje jako ředitelka aerolinky, kde pracuje její dcera a zároveň i její manžel. Narodila se v roce 1963 a hovoří deseti jazyky: angličtina, španělština, arabština, čínština, francouzština, hebrejština, italština, japonština, němčina, ruština.
I když se může zdát, že Melanie s rodiči netrávila mnoho času, opak je pravdou. Byla s rodiči stále. Matka si jí brala s sebou do kanceláře ještě v postýlce a tak si nikdy nemohla stěžovat na nedostatek času jejích rodičů. Do současnosti mezi nimi nikdy nebyly velké hádky.
Partner hlavní postavy je Tom Kaulitz, známý kytarista TH, který je vzhledem ke své profesi, často v letadle. Stále v první třídě a malinko arogantní. Což si hned při prvním letu vybije na právě začínající letušce první třídy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama